Boeken
Thrillers

De voltooiing

Paperback 20,99 E-book 9,99
20,99
De voltooiing Leesfragment De voltooiing Bekijk serie
Bestellen
Op voorraad
Voor 20:00 besteld, morgen in huis Bezorging
Bestellingen op zaterdag en zondag worden op dinsdag geleverd m.u.v. pakketpost. Volg je pakket via de track&trace-code.

De revolutie begint bij haar De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt. Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door… Lees verder

Lees meer

De revolutie begint bij haar

De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt.
Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door de machthebbers. Met gevaar voor eigen leven gaat Vega op zoek naar de waarheid. Over de wereld waarin ze leeft, over haar familie en over zichzelf…

Lees minder
  • ISBN: 9789400505179
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 2-7-2015
  • Vertaler(s): Fanneke Cnossen
  • Aantal pagina's: 408
  • NUR: 285

De revolutie begint bij haar De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt. Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door… Lees verder

Lees meer

De revolutie begint bij haar

De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt.
Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door de machthebbers. Met gevaar voor eigen leven gaat Vega op zoek naar de waarheid. Over de wereld waarin ze leeft, over haar familie en over zichzelf…

Lees minder
  • ISBN: 9789400505179
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 2-7-2015
  • Vertaler(s): Fanneke Cnossen
  • Aantal pagina's: 408
  • NUR: 285

De revolutie begint bij haar De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt. Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door… Lees verder

Lees meer

De revolutie begint bij haar

De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent zijn plek, iedereen gehoorzaamt. En niemand heeft ooit hun wereld verlaten, totdat Quentin Hermes spoorloos verdwijnt.
Wanneer Vega erachter komt dat haar mentor een kaart voor haar heeft achtergelaten, beseft ze dat er een veel groter geheim schuilgaat achter zijn verdwijning dan iedereen beweert. Een geheim dat angstvallig verborgen wordt gehouden door de machthebbers. Met gevaar voor eigen leven gaat Vega op zoek naar de waarheid. Over de wereld waarin ze leeft, over haar familie en over zichzelf…

Lees minder
  • ISBN: 9789400505179
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 2-7-2015
  • Vertaler(s): Fanneke Cnossen
  • Aantal pagina's: 408
  • NUR: 285
Uit de pers
'Ik zou dit boek zeker aanraden als je van Young Adult houdt en graag boeken met een dystopisch thema leest.' I Heart Books
'Ik heb het in no time uitgelezen en blijf door het spannende einde achter met een verlangen naar meer!' Biebmiepje
'Alles wat ze meemaakt speelt als een film voor je ogen af en dat is in één woord geweldig. Als je The Hunger Games gelezen hebt, dan is dit boek voor deze lezers en lezeressen een geweldig boek.' Rachel Leest
Meer over dit boek
Quote

Alles wat ze meemaakt speelt als een film voor je ogen af en dat is in één woord geweldig. Als je The Hunger Games gelezen hebt, dan is dit boek voor deze lezers en lezeressen een geweldig boek

Rachel Leest
RecensieEen prachtaanbod

"Voor fans van The Hobbit en The Hunger Games,” las ik in de mail van A.W. Bruna waarin ze vroegen of ik mee wilde doen aan de blogtour rondom het boek De Voltooiing van David Baldacci. De boeken van The Hunger Games heb ik wel gelezen en ...

Lees meer

The Finisher by David Baldacci

The Finisher by David Baldacci
John Grisham komt naar Nederland!

Koop snel je kaartjes voor dit unieke evenement.

LEES MEER