Frankie
Frankie
Frankie

Grappige en ontroerende bestsellerroman over een ongewone vriendschap.

Samenvatting

Leven, liefde en vriendschap door de ogen van een kat.

‘Tussen dialogen, anekdotes en komische situaties bloeit een hechte vriendschap op. Een melancholisch maar ook vermakelijk verhaal.’ −  Berliner Morgenpost

Richard Gold heeft alles tot in het kleinste detail gepland. Er zal niets misgaan. Vandaag zal hij een einde aan zijn leven maken. Maar... zelfs dit lukt hem niet, want onverwachts krijgt hij een nieuwe huisgenoot: Frankie. Frankie draagt niets bij aan de huur, houdt hem de hele nacht wakker en buit meedogenloos zijn gastvrijheid uit. Want Frankie is een kat. Toch worden ze langzaamaan vrienden, in een tijd waarin Richard meer dan ooit een vriend nodig heeft...

Goed om te weten

  • Der Spiegel-bestseller
  • 4,28 sterren gemiddeld op Goodreads
  • Voor de liefhebbers van Matt Haig, Frederick Bachman en Jonas Jonasson
  • Het allerleukste cadeauboek voor kattenliefhebbers (en -haters)

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400517363
NUR: 302
Type: Gebonden
Auteur(s): Maxim Leo, Jochen Gutsch
Prijs: 20,00
Aantal pagina's: 160
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 11-06-2024

Specificaties

ISBN: 9789044936469
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Maxim Leo, Jochen Gutsch
Vertaler: Jeannet Dekker
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 160
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 11-06-2024

Specificaties

ISBN: 9789046179536
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Maxim Leo, Jochen Gutsch
Vertaler: Jeannet Dekker
Voorlezer: Bart Oomen
Prijs: 13,99
Duur: 2 minuten
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Verschijningsdatum: 11-06-2024
Frankie
Frankie
Frankie
Gebonden:
20,00
E-book:
12,99
Luisterboek:
13,99

Gerelateerde artikelen

Nieuwe boeken in november 2022

Ben jij benieuwd naar de nieuwe boeken die in november bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees dan snel verder!

Blog
Lees meer

20 tips om uit een leesdip te komen

Ben jij een echte boekenwurm, maar merk je dat je de laatste tijd geen boek opgepakt hebt? Je zit waarschijnlijk in een leesdip (in het Engels ook wel reading slump). Wij delen maar liefst 20 tips waarmee jij uit een leesdip kunt komen. Lees snel verder!

Blog
Lees meer