Ingesneeuwd met kerst

Ingesneeuwd met kerst
Ingesneeuwd met kerst
Ingesneeuwd met kerst

Deze feelgood kerstroman verwarmt je hart en verbetert je humeur. Met onweerstaanbare fake dating-romantiek, humor en veel warmte. Een gegarandeerde kersthit... in de sneeuw!

Samenvatting

Megan ziet er als een blok tegen op om met de feestdagen naar huis te gaan. Zij is de dorpsparia, de duivelin die vier jaar geleden Isaac bij het altaar achterliet en naar de grote stad vluchtte. Ze zou het zonder alle drama kunnen stellen. Vooral nu hij weer verloofd is en zij zojuist voor de vierde keer in een jaar gedumpt is.

Christian is het beu om elke kerst alleen thuis te komen. Hij vindt het niet erg om alleen te zijn, maar haat de meelijdende blikken van zijn familie als ze met z’n allen bij elkaar zijn.

Dus wanneer Megan en Christian elkaar tegen het lijf lopen in een pub in Dublin, bedenken ze een plan dat hen door de feestdagen gaat helpen: ze zullen de allerbeste nepdates ooit worden. Er worden regels opgesteld en ze ondertekenen een contract op een servet. Ze zullen elkaars familie bezoeken en waanzinnig verliefd zijn, totdat hun jaarlijkse verplichtingen er weer op zitten. Maar eenmaal thuis tijdens de feestdagen – met twee grote families om tijd mee door te brengen, met oude vrienden, oude vlammen en oude gevoelens in de mix – gaat het ongetwijfeld rommelig worden. En als hier ook een ingesneeuwde hut en een beetje kerstmagie bij komen kijken, kan er zomaar van alles gebeuren...

Over Wat ik wil voor kerst van Catherine Walsh :

‘Echt een zalig kerstboek, met een scenario dat je zo verfilmd ziet worden. Het is warm, romantisch en heel grappig, je betrapt jezelf erop dat je hardop zit mee te lachen met sommige scènes.’ – Chicklit.nl

‘Walsh brengt ons twee personages die je vanaf het eerste moment meteen in je hart sluit. De chemie tussen de twee spat van de pagina’s, net zoals de humor. De gesprekken en het geflirt maken dit tot een feestje.’ – Boekhopper.nl

‘Heerlijke mix van feelgood en romance.’ – TrosKompas

Goed om te weten

  • Veel fans op Bookstagram en BookTok
  • Voor lezers van Sophie Kinsella, Jenny Colgan en Emily Henry
  • Dé kerstroman van dit jaar

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400516748
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 368
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 08-10-2024

Specificaties

ISBN: 9789044937473
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 368
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-10-2024

Specificaties

ISBN: 9789046180228
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Prijs: 15,99
Duur: 6 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-10-2024
Ingesneeuwd met kerst
Ingesneeuwd met kerst
Ingesneeuwd met kerst
Paperback:
20,99
E-book:
12,99
Luisterboek:
15,99

Gerelateerde artikelen

10 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer