Wat ik wil voor kerst

Wat ik wil voor kerst
Wat ik wil voor kerst
Wat ik wil voor kerst

De heerlijke  Friends to lovers -romantiek, humor en warmte staan garant voor een ware kersthit: dit is Driving home for Christmas… voor romance fans! 

Samenvatting

Het is bijna kerst. Molly en Andrew willen naar hun families in Ierland, maar een gigantische sneeuwstorm saboteert hun vlucht. Eén keer per jaar, al tien jaar op rij, zit Molly op de laatste vlucht vanuit Chicago naast Andrew vliegtuigwijn te drinken, elkaar bijpratend over hun leven. Ondanks hun verschillen is dit een kersttraditie die ze niet zouden willen missen.

Molly heeft niks met kerst, Andrew is een feestdagenfanaticus, en Molly weet hoe belangrijk hij het vindt om daarvoor in Ierland te zijn. Dus die storm is een probleem. In plaats van de verstandige oplossing – samen de feestdagen vieren in Amerika – besluit ze om voor de totaal onverstandige oplossing te gaan. Ze belooft hem thuis te krijgen, op tijd voor zijn moeders befaamde kerstdiner. De klok tikt, maar Molly heeft een plan. En zolang de nogal specifieke combinatie van taxi’s, vliegtuigen, boten en treinen blijft werken, kan het niet misgaan. Wat ze niet weet, terwijl de sneeuw blijft vallen, is dat het universum misschien toch nog iets anders in petto heeft…

‘Allebei de hoofdpersonen zijn zo levensecht en leuk, en ik kon niet anders dan hun relatie keihard aanmoedigen. En voor wie houdt van klassiekers, zoals Sleepless in Seattle, is dit ook echt een aanrader!’ – THE HAPPY READER

Goed om te weten

  • Het meest romantische boek voor onder de kerstboom
  • Rechten aan meer dan tien landen verkocht
  • Voor lezers van Sophie Kinsella en Josie Silver

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400516731
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 25-10-2023

Specificaties

ISBN: 9789044935875
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 25-10-2023

Specificaties

ISBN: 9789046178669
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Catherine Walsh
Vertaler: Ineke de Groot
Voorlezer: Christel Schimmel
Prijs: 15,99
Duur: 9 uur en 20 minuten
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Verschijningsdatum: 02-11-2023
Wat ik wil voor kerst
Wat ik wil voor kerst
Wat ik wil voor kerst
Paperback:
20,99
E-book:
12,99

Leesfragment

Kerstavond, negen jaar geleden

Chicago

‘Weet je het zeker?’
De verkoper doet geen enkele moeite om haar frons te verbergen terwijl ze kijkt naar wat ik op de onderste plank achter haar aanwijs. Daar, tussen de sierlijkere en duurdere parfums staat een lomp, groen flesje dat eruitziet alsof het daar per ongeluk terecht is gekomen.
‘Het spreekt me aan,’ zeg ik.
De vrouw die volgens haar naamkaartje Martha heet aarzelt even, maar als ik glimlach, zucht ze en bukt ze zich om het te pakken waarbij haar oorbellen in de vorm van een sneeuwvlok fonkelen als het licht erop valt. ‘De Armani lijkt me toch een betere keus,’ zegt ze als ik mijn mouw opstroop. We hebben op mijn andere arm al vijf verschillende luchtjes gesprayd en ik heb daar geen onbespoten huid meer over. ‘Je krijgt er ook nog eens twintig procent korting op.’
‘Die was te lekker,’ zeg ik en ik steek mijn pols naar haar uit. Ze sprayt gehoorzaam en ik ruik eraan. Ik trek mijn neus op door de nep appellucht. Mierzoet met een sterk chemisch vleugje. Mijn zus zal het walgelijk vinden.
En dus is het perfect.
‘Die wil ik.’
Martha moet hoesten als de parfumlucht haar bereikt. ‘Als je je zorgen maakt over de prijs, dan hebben we nog heel veel andere goedkopere luchtjes.’
‘Daar gaat het niet om,’ verzeker ik haar. ‘Deze wil ik hebben, echt.’
Ze wil ertegen ingaan, maar dan komt het volgende kerstliedje over de speakers, iets over sleebellen en rendieren en een heerlijke tijd. Ze rilt zichtbaar en ik krimp meelevend ineen. Wat zal ze dat liedje al vaak hebben gehoord.
‘Draaien ze weleens andere liedjes?’
‘Nee, nooit.’ Ze werpt een blik op het luchtje en vervolgens op de rij mensen achter me. Ik zie precies het moment dat ze me wegzet als een verloren zaak. ‘Zal ik het inpakken?’
‘Graag.’

Gerelateerde artikelen

De beste sintcadeautjes onder de 15 euro!

Sinterklaas: de tijd van pepernoten, schoenen zetten, verlanglijstjes en gezellig samenzijn. Ben je op zoek naar een geweldig sinterklaascadeau voor de boekenliefhebber? Geef met Sinterklaas dan een boek kado!

Blog
Lees meer