De machthebbers

Een razendsnelle thriller vol actie, twists en gedenkwaardige personages, voor liefhebbers van David Baldacci, Lee Child en James Patterson.

Samenvatting

Aragón Urrea is een drugsbaron in zuidelijk Texas. Hij is tevens een van de steunpilaren van de lokale gemeenschap – hij zorgt voor gerechtigheid voor de onderdrukten en biedt een toekomst aan de kanslozen. Maar hoeveel geld en invloed Aragón ook heeft, hij staat machteloos wanneer een drugskartel zijn achttienjarige dochter ontvoert en meeneemt naar hun zwaar beveiligde hoofdkwartier in Mexico. Om haar te redden, ziet hij geen andere mogelijkheid dan de hulp in te roepen van ‘de Nergensman’.

Voor Evan Smoak is het geen uitgemaakte zaak dat hij Aragóns dochter veilig thuis kan brengen. Hij moet de onneembare vesting van een zwaarbewapend kartel zien binnen te dringen. Maar de vraag is: is hij überhaupt bereid deze misdadiger te helpen, ook al betreft het een goede zaak?

Goed om te weten

  • Het zevende deel van de Orphan X-serie
  • Voor liefhebbers van Jack Reacher en Jason Bourne
  • Internationale bestsellerauteur

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400514102
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Gregg Hurwitz
Vertaler: Jan Mellema
Prijs: 24,99
Aantal pagina's: 544
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 05-07-2022

Specificaties

ISBN: 9789044933178
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Gregg Hurwitz
Vertaler: Jan Mellema
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 332
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 05-07-2022

Specificaties

ISBN: 9789046176931
NUR: 332
Type: Luisterboek
Auteur(s): Gregg Hurwitz
Vertaler: Jan Mellema
Voorlezer: Ad Knippels
Prijs: 15,99
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-08-2022
De machthebbers Deel 7
De machthebbers Deel 7
De machthebbers
Paperback:
24,99
E-book:
14,99
Luisterboek:
15,99

Gerelateerde artikelen

Zomerlezen

De beste boeken voor op vakantie!

Blog
Lees meer