De zonnewende

Het wonderlijke verhaal van Georg Von Niets
De zonnewende
De zonnewende
De zonnewende

Een zalige zomerse feelgoodroman van Zweedse publiekslievelingen Cilla & Rolf Börjlind, voor de liefhebbers van Jonas Jonasson en Fredrik Backman.

Samenvatting

In het diepst weggestopte deel van een baai aan de westkust van Zweden ligt het dorpje Skuggsidan (Schaduwkant). Dankzij het omringende bergmassief bereikt de zon slechts eens in de vijf jaar het dorp -- een astronomisch verschijnsel dat zich voordoet op het moment dat ons verhaal zich ontvouwt. Het jaar is 1960. Het is een afgelegen plek waar het leven zijn eigen gang gaat, onaangetast door de tand des tijds. Bijna.

Op een dag verschijnt er een vreemdeling in het dorp. Hij draagt een schoenendoos onder zijn arm en beweert Georg Von Niets te heten. Hij blijkt onverwachte talenten te hebben, charmeert eenieder die hij ontmoet en laat ze hun diepste geheimen met hem delen. Ook die geheimen die ze zelf probeerden te vergeten. Maar wie is hij eigenlijk?

De zon bereikt bijna weer het dorp en het grote feest van de zonnewende nadert. Op het hoogtepunt van de festiviteiten zal de grote goochelaar Georg Von Niets zijn laatste, meest verbazingwekkende truc uitvoeren voor een verbijsterd publiek...

Goed om te weten

  • Voor de liefhebbers van Jonas Jonasson en Fredrik Backman
  • Al 430.000 boeken van Cilla & Rolf Börjlind verkocht in Nederland en België

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400516335
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Cilla en Rolf Börjlind
Vertaler: Corry van Bree
Prijs: 22,99 17,25
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-08-2023

Specificaties

ISBN: 9789044935172
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Cilla en Rolf Börjlind
Vertaler: Corry van Bree
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-08-2023

Specificaties

ISBN: 9789046177938
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Cilla en Rolf Börjlind
Vertaler: Corry van Bree
Voorlezer: Huub Dikstaal
Prijs: 15,99
Duur: 12 uur en 36 minuten
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Verschijningsdatum: 04-09-2023
De zonnewende
De zonnewende
De zonnewende
Paperback:
22,99 17,25
E-book:
12,99

Gerelateerde artikelen

10 thrillers over vermissingen

Niet alle thrillers gaan over gruwelijke moorden. Veel spannende boeken zijn juist spannend doordat je als lezer niet weet wat er precies met het slachtoffer gebeurd is. Leven ze nog of is er toch moord in het spel? Wij geven je 10 boekentips voor thrillers over vermiste personen. Lees dus snel verder!

Blog
Lees meer