* Gebaseerd op Hebban waardering

4.5 / 5 *

BOEKENAUTEURSNIEUWSTHRILLERABONNEMENT
NIEUWSBRIEF
INSCHRIJVEN NIEUWSBRIEF

BLIJF UP-TO-DATE VIA ONZE 

FACEBOOK-COMMUNITY

VOLG ONS

VOOR DE FANS

BLIJF UP-TO-DATE VIA ONZE 

FACEBOOK-COMMUNITY

NU DEELNEMEN

‘EEN BOEK OM TE BINGELEZEN.’

* Gebaseerd op Hebban waardering

Helpt mensen ontspannen en ontwikkelen

OOK ZO GEK OP BOEKEN?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van de nieuwste boeken.

AANMELDEN

VRAAG ME NOG EENS

'Familiedrama op zijn best! Maar het verhaal gaat ook over liefde, echte liefde! Mijn tip: de roman Vraag mij nog eens van Mary Beth Kane!’

Mary Beth Keane

BESTELLEN

16-03-2020

Sandra tipt...

#IKLEESTHUIS

Leestip nodig? Die hebben we wel! De komende dagen komen alle A.W. Bruna collega’s langs met hun #ikleesthuis boekentip!  

HET LABYRINT DER GEESTEN

‘Dé tip voor als je je lange tijd wilt vermaken: lees het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafón, waarvan Het labyrint der geesten het laatste deel is. Superspannend en heerlijk geschreven, waardoor je alles om je heen even vergeet.' 

Carlos Ruiz Zafón

BESTELLEN

17-03-2020

Nienke tipt...

VEGAN VIBES

‘Mijn tip is Vegan Vibes van @lisasteltenpool. Extra tijd om te lezen en koken komen mooi samen in dit boek. Alles wat je wil weten over (vaker) vegan eten wordt uitgebreid, helder en positief uitgelegd door diëtist Lisa, en er zijn ook heerlijke recepten in te vinden!' 

Lisa Steltenpool

BESTELLEN

18-03-2020

Mirjam tipt...

DE LESSEN VAN MENEER PICQUIER

'De roman De lessen van meneer Picquier! ‘Een heel mooi verhaal over een bijzondere vriendschap; het perfecte boek voor deze dagen binnen. Je wordt er sowieso vrolijk van!’

Marc Roger

BESTELLEN

19-03-2020

Milou tipt...

HET GEHEUGENWOUD

'Een prachtig geschreven, intelligente thriller voor liefhebbers van C.J. Tudor en Stephen King. De claustrofobische sfeer en de duistere thematiek halen je meteen uit je comfortzone. Een verhaal dat nog een tijdje nazindert nadat je het boek hebt dichtgeslagen.'

Sam Lloyd

BESTELLEN

20-03-2020

Susan tipt...

HET JAAR DAT SHIZO KANAKURI VERDWEEN

'Een op feiten gebaseerd verhaal over eer en schaamte, doorspekt met de mooiste sfeertekeningen van Japan van 100 jaar geleden.'

Franco Faggiani

BESTELLEN

23-03-2020

Vibeke tipt...

BALKAN BLUES

'Ga vanuit thuis op reis met Nils en zijn vader! Samen trekken zij een maand lang op een road trip over de Balkan. Een tot tranen toe ontroerend en bij vlagen hilarisch verhaal van een zoon over zijn vader.

Nils Elzenga

BESTELLEN

24-03-2020

Anne tipt...

DE ONSCHULDIGEN

‘De onschuldigen’ is echt weer een Grisham-thriller op niveau. Zoals we hem kennen. Een tip voor zowel mannen als vrouwen; een verhaal om je even in te verliezen en over te verbazen.'

John Grisham

BESTELLEN

25-03-2020

Mads tipt...

DE RELATIE-APK

‘Komende weken ook samen met je partner thuis? Dan heb je alle tijd voor een relatie-apk! Relatietherapeut en seksuoloog Nynke Nijman helpt je het noodzakelijke onderhoud aan je relatie te plegen.'

Nynke Nijman

BESTELLEN

26-03-2020

Patricia tipt...

MOHAWK

Met dit 480 pagina’s tellende, humoristische en soms schrijnend cynische verhaal, dat tegelijkertijd duidelijk geschreven is met een warm en toegewijd hart, ben je zeker even lekker onder de pannen in deze hectische tijden.

Richard Russo

BESTELLEN

27-03-2020

Tara tipt...

DE PLOTTERS

‘Origineel, meeslepend, mysterieus en verrassend – een Koreaanse bestseller die je een onbekende wereld intrekt en niet meer loslaat.’

Un-Su Kim

BESTELLEN

30-03-2020

Steven tipt...

99 REDENEN OM TE STOPPEN...

‘Ben jij eigen baas en kun je wel wat extra inspiratie gebruiken in deze moeilijke tijd? Daan Weddepohl (oprichter van Peerby) neemt je in zijn boek mee op reis langs de hoge toppen en diepe dalen van een start-upondernemer.

Daan Weddepohl

BESTELLEN

31-03-2020

Romy tipt...

WANNEER WORDT HET EINDELIJK WEER ZOALS HET NOOIT IS GEWEEST

‘... een tragikomische coming of age én een familieroman over opgroeien in een abnormale omgeving. ‘Absoluut een van mijn favorieten ALLERtijden en hoe toepasselijk is deze titel wel niet?!’

Joachim Meyerhoff

BESTELLEN

01-04-2020

Juliette tipt...

Koudvuur

‘Een fantastische reeks, de Rönning & Stilton-thrillers van de Börjlinds, zo ook dit vijfde deel: meeslepend, spannend, intrigerend en geweldige personages.’

Cilla & Rolf Börjlind

BESTELLEN

02-04-2020

Janna tipt...

How To Not Kill Yourself

‘Het is verfrissend om te zien dat David een mentale aandoening uit de taboesfeer haalt en er over praat alsof het iets is dat iedereen kan overkomen. Met optimisme en humor.’

David Mangene

BESTELLEN

03-04-2020

Susana tipt...