Dead man walking

Dead man walking Deel 5
Dead man walking Deel 5
Dead man walking Deel 5

Opnieuw wordt de lezer meegesleurd in Lapidus' meedogenloze onderwereld.  Dead Man Walking  is de weergaloze nieuwe thriller over Emelie en Teddy, het ongebruikelijke duo uit onder meer Topman  en  Mr. One

Samenvatting

Een mysterie onthuld op een kerkhof leidt tot een web van intriges.

Wie kent de waarheid en wie zal overleven?  

Een rouwende familie komt samen op een begraafplaats om hun moeder te herdenken, die vijfentwintig jaar geleden overleed. Het zijn Teddy, zijn vader en zijn zus, samen met Emelie, die onderzoekt wat er écht gebeurde toen Teddy’s moeder stierf. De sporen leiden naar een verleden waarvan niemand iets wist en algauw wordt Emelie meegezogen in een levensgevaarlijk dubbelspel.

Teddy daarentegen is niet geïnteresseerd in het onderzoek. Hij probeert zich te manifesteren als de nieuwe Mr. One, een pad dat hem diep de onderwereld van Stockholm in trekt…

Dan ontsnapt Max uit de jeugdgevangenis en Teddy moet beslissen over het lot van de jongen die de dood van zijn geliefde neef op zijn geweten heeft. Neemt hij wraak of niet?

Goed om te weten

  • Voor liefhebbers van Mocro Maffia, Ferry en De prijs
  • Al 250.000 boeken van Lapidus verkocht in Nederland en België
  • De succesvolle tv-serie Top Dog is gebaseerd op de Stockholm Underground-reeks

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400516298
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Jens Lapidus
Vertaler: Neeltje Wiersma
Prijs: 24,99
Aantal pagina's: 496
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 07-01-2025

Specificaties

ISBN: 9789044937558
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Jens Lapidus
Vertaler: Neeltje Wiersma
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 496
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 07-01-2025

Specificaties

ISBN: 9789046180280
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Jens Lapidus
Vertaler: Neeltje Wiersma
Prijs: 15,99
Duur: 8 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 07-01-2025
Dead man walking Deel 5
Dead man walking Deel 5
Dead man walking Deel 5
Paperback:
24,99
E-book:
14,99
Luisterboek:
15,99

Gerelateerde artikelen

De beste Nederlandse thrillers

Benieuwd wat de beste spannende boeken van eigen bodem zijn? Wij geven je 10 leestips voor thrillers die zich in ons koude kikkerlandje afspelen.

Blog
Lees meer

10 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer