Kwaad licht

Mikaela Bley is Zwedens nieuwste thrillerkoningin. Haar serie over Ellen Tamm is spannend, meeslepend en aangrijpend. Voor de liefhebbers van Camilla Läckberg en B.A. Paris.
20.99
9.49
Kwaad licht Deel 3
Op deze pagina

Samenvatting

De omstreden minister van Justitie Louise Bohman wordt op een ochtend wakker gebeld met het bericht dat haar persvoorlichter dood is aangetroffen. Is het zelfmoord of toch moord? Algauw gaat het gerucht dat Bohman zelf bij de zaak betrokken is. De media schilderen haar af als een monster.
Misdaadverslaggever Ellen Tamm krijgt de opdracht om voor TV4 een documentaire over de minister te maken. Als ze Bohman ontmoet, herkent ze niets van het beeld dat geschetst wordt in de media.
Hoe dieper ze in de zaak duikt, hoe meer Ellens eigen traumatische herinneringen naar boven komen…

Dit is de derde Ellen Tamm-thriller van de nieuwe Zweedse thrillerkoningin, Mikaela Bley.

Specificaties

ISBN:9789400513242
NUR:305
Type:Paperback
Vertaler(s): Tineke Jorissen-Wedzinga , Sophie Kuiper
Prijs:20,99
Aantal pagina's:304
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:12-05-2020

Specificaties

ISBN:9789044977240
NUR:305
Type:E-book
Vertaler(s): Tineke Jorissen-Wedzinga , Sophie Kuiper
Prijs:9,49
Aantal pagina's:384
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:25-06-2018

Specificaties

ISBN:9789046172001
NUR:305
Type:Luisterboek
Vertaler(s): Tineke Jorissen-Wedzinga , Sophie Kuiper
Prijs:9,49
Aantal pagina's:0
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:03-07-2018

Gerelateerde artikelen