Blauwe vlinders

Blauwe vlinders Deel 2

Samenvatting

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben.
Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de kerncentrale van Tsjernobyl. Hier woonde Ida’s moeder Eva nadat ze haar dochter verliet – een plaats die ze het ‘Paradijs’ noemde en waar, doordat de mensen het gebied na de kernramp van dertig jaar geleden massaal hebben ontvlucht, de rijkste fauna van Europa leeft.
Eva’s huis is verlaten, maar de aanwezigheid van Ida, Alma en Lasse blijkt toch te zijn opgemerkt. Een groep wetenschappers heeft het op de stenen gemunt en laat zich er door niets of niemand van weerhouden om ze in bezit te krijgen.

Blauwe vlinders , het tweede deel in de saga over de Maagdensteen, is een thriller boordevol spanning, historie, avontuur en mysterie voor de liefhebbers van Dan Brown, C.J. Sansom en Stieg Larsson.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044972078
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Michael Mortimer
Vertaler: Elina van der Heijden, Wiveca Jongeneel
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 520
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 09-02-2015
Blauwe vlinders Deel 2
E-book:
7,99

Gerelateerde artikelen

Nieuwe boeken in februari 2024

In februari 2024 verschijnen er weer volop nieuwe boeken. Ben jij benieuwd naar de boeken die in december bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees het hier!

Blog
Lees meer

Thriller top 10 van 2023

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2023 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer