Boeken
Thrillers

Blauwe vlinders

Blauwe vlinders
E-book 7,99
7,99
Bestellen
Direct leverbaar
Bezorging
Je ontvangt het e-book direct in je mail. Niks ontvangen? Controleer je spam-box.

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben. Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de… Lees verder

Lees meer

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben.
Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de kerncentrale van Tsjernobyl. Hier woonde Ida’s moeder Eva nadat ze haar dochter verliet – een plaats die ze het ‘Paradijs’ noemde en waar, doordat de mensen het gebied na de kernramp van dertig jaar geleden massaal hebben ontvlucht, de rijkste fauna van Europa leeft.
Eva’s huis is verlaten, maar de aanwezigheid van Ida, Alma en Lasse blijkt toch te zijn opgemerkt. Een groep wetenschappers heeft het op de stenen gemunt en laat zich er door niets of niemand van weerhouden om ze in bezit te krijgen.

Blauwe vlinders, het tweede deel in de saga over de Maagdensteen, is een thriller boordevol spanning, historie, avontuur en mysterie voor de liefhebbers van Dan Brown, C.J. Sansom en Stieg Larsson.

Lees minder
  • ISBN: 9789044972078
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 10-2-2015
  • Vertaler(s): Elina van der Heijden, Wiveca Jongeneel
  • Aantal pagina's: 520
  • NUR: 332

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben. Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de… Lees verder

Lees meer

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben.
Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de kerncentrale van Tsjernobyl. Hier woonde Ida’s moeder Eva nadat ze haar dochter verliet – een plaats die ze het ‘Paradijs’ noemde en waar, doordat de mensen het gebied na de kernramp van dertig jaar geleden massaal hebben ontvlucht, de rijkste fauna van Europa leeft.
Eva’s huis is verlaten, maar de aanwezigheid van Ida, Alma en Lasse blijkt toch te zijn opgemerkt. Een groep wetenschappers heeft het op de stenen gemunt en laat zich er door niets of niemand van weerhouden om ze in bezit te krijgen.

Blauwe vlinders, het tweede deel in de saga over de Maagdensteen, is een thriller boordevol spanning, historie, avontuur en mysterie voor de liefhebbers van Dan Brown, C.J. Sansom en Stieg Larsson.

Lees minder
  • ISBN: 9789044972078
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 10-2-2015
  • Vertaler(s): Elina van der Heijden, Wiveca Jongeneel
  • Aantal pagina's: 520
  • NUR: 332

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben. Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de… Lees verder

Lees meer

In een Kremlinarchief in Moskou doen studente Ida Nordlund, haar grootmoeder Alma en steun en toeverlaat Lasse een ongelooflijke vondst. Tussen oude Sovjetdocumenten treffen ze de zogeheten Stalin-steen aan. Deze geheimzinnige steen past naadloos aan de Maagdensteen, een steen met zeer krachtige, mysterieuze krachten die Ida, Alma en Lasse in hun bezit hebben.
Op zoek naar de het geheim achter de fossiele stenen, reizen de drie af naar de verboden zone rond de kerncentrale van Tsjernobyl. Hier woonde Ida’s moeder Eva nadat ze haar dochter verliet – een plaats die ze het ‘Paradijs’ noemde en waar, doordat de mensen het gebied na de kernramp van dertig jaar geleden massaal hebben ontvlucht, de rijkste fauna van Europa leeft.
Eva’s huis is verlaten, maar de aanwezigheid van Ida, Alma en Lasse blijkt toch te zijn opgemerkt. Een groep wetenschappers heeft het op de stenen gemunt en laat zich er door niets of niemand van weerhouden om ze in bezit te krijgen.

Blauwe vlinders, het tweede deel in de saga over de Maagdensteen, is een thriller boordevol spanning, historie, avontuur en mysterie voor de liefhebbers van Dan Brown, C.J. Sansom en Stieg Larsson.

Lees minder
  • ISBN: 9789044972078
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 10-2-2015
  • Vertaler(s): Elina van der Heijden, Wiveca Jongeneel
  • Aantal pagina's: 520
  • NUR: 332
John Grisham komt naar Nederland!

Koop snel je kaartjes voor dit unieke evenement.

LEES MEER