De halve maan

De halve maan
De halve maan

Scherp geobserveerde en meeslepende roman over het huwelijk. 

Samenvatting

Malcolm en Jess lijken het goed voor elkaar te hebben. Hij, een knappe en sociale barkeeper, heeft net de kans gekregen het café van zijn baas over te nemen. Zij, intelligent en zelfverzekerd, werkt al jaren ambitieus aan haar advocatencarrière. En toch… Malcolm komt erachter dat de trouwe klanten van café De Halve Maan niet op vernieuwing zitten te wachten en dat winst maken moeizaam is. Jess worstelt met haar kinderwens, terwijl Malcolm en zij er niet jonger op worden. Langzaamaan begint Jess zich af te vragen of dit wel het leven is dat ze wil leiden.

Goed om te weten

  • Van de auteur van de New York Times-bestseller Vraag me nog eens
  • Mary Beth Keane schrijft recht vanuit het hart
  • Voor de liefhebbers van Celeste Ng en Anne Tyler

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056727376
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Mary Beth Keane
Vertaler: Anna Livestro
Prijs: 25,99 19,50
Aantal pagina's: 384
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 20-06-2023

Specificaties

ISBN: 9789044935103
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Mary Beth Keane
Vertaler: Anna Livestro
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 384
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 20-06-2023
De halve maan
De halve maan
Paperback:
25,99 19,50
E-book:
14,99

Gerelateerde artikelen

10 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer