Vaarwel spullen

Minder bezit, meer geluk: het nieuwe Japanse minimalisme
Vaarwel spullen
Vaarwel spullen

Samenvatting

Fumio Sasaki is geen verlichte minimalist of opruimgoeroe zoals Marie Kondo, maar een jongeman zoals vele anderen: druk, vaak gestrest en gefocust op materiële rijkdom. Op een dag heeft hij er genoeg van en besluit hij zijn leven radicaal om te gooien – hij reduceert zijn bezittingen tot een minimum. Met opmerkelijke effecten: opeens voelt hij zich vrij. Hij houdt tijd en geld over en ervaart een diep gevoel van dankbaarheid voor de spullen die hij nog wel bezit.

Zijn ervaringen motiveren hem om uiteindelijk alles wat overbodig is los te laten – en met zijn eenvoudige en praktische tips kun jij dat ook. Hij vertelt hoe een minimalistische levenshouding niet alleen je woonruimte en gedachtewereld vergroot, maar je hele leven op onverwachte wijze verrijkt.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400509108
NUR: 770
Type: Gebonden
Auteur(s): Fumio Sasaki
Vertaler: Sander Brink, Marike Groot
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Lev.
Verschijningsdatum: 30-11-2017

Specificaties

ISBN: 9789044976540
NUR: 770
Type: E-book
Auteur(s): Fumio Sasaki
Vertaler: Sander Brink, Marike Groot
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Lev.
Verschijningsdatum: 29-11-2017
Vaarwel spullen
Vaarwel spullen
Gebonden:
22,99
E-book:
12,99

Gerelateerde artikelen

Dag van de Mentale Gezondheid

10 oktober is de Internationale Dag van de Mentale Gezondheid en wordt er wereldwijd aandacht besteed aan de bewustwording van mensen met mentalegezondheidsproblemen. De Mental Health Foundation staat er eveneens achter en ziet dat er echt maar één manier is om dit te doen: door met elkaar over mentale gezondheid te (blijven) praten!

Blog
Lees meer

De ultieme lifehack voor mensen met ADHD

De populaire uitdrukking lifehack is een soort truc om op verschillende manieren beter te functioneren in het leven. Voor mensen met ADHD (en eerlijk gezegd voor iedereen) is lichaamsbeweging de ultieme lifehack. In dit artikel lichten we toe waarom.

Blog
Lees meer