Het kind in mij wil mindful moorden

Samenvatting

‘Ik had nooit kunnen denken dat het zo makkelijk was om iemand maandenlang in een kelder gevangen te houden. Dat wil natuurlijk zeggen: gemakkelijk voor iedereen, behalve degene in die kelder.’

Nadat voormalig misdaadadvocaat Björn Diemel de principes van mindfulness leerde kennen, heeft dit zijn leven compleet veranderd. Hij is gestopt met zijn stressvolle baan en is zijn eigen bedrijf begonnen. Hij brengt nu eindelijk meer tijd door met zijn dochter en maakt liefdevoller ruzie met zijn vrouw. O ja, en hij runt ook nog – op een ontspannen manier – twee maffiaclans, want hij heeft de baas van de een vermoord en de ander opgesloten in de kelder van een kleuterschool. Waarom kan Björn hier niet gewoon van genieten? Waarom verliest hij steeds zijn geduld? Is hij het doden gewoon zat? Zijn therapeut Joschka Breitner zet hem uiteindelijk op het goede spoor: het is aan Björns innerlijke kind om hier weer uit te komen!

‘Net zo origineel als de titel doet vermoeden: dit zit vol verrassingen, is zelfvoldaan, diepzinnig en erg opwindend. Onze absolute misdaadtip!’ – SR3

‘Vol adrenaline en humor, dit boek is origineel en spannend en staat garant voor ontzettend veel leesplezier.’ – Für Sie

Goed om te weten

  • Al bijna anderhalf miljoen lezers zijn fan!
  • Unieke en originele thriller
  • Mindfulness, maffia, meditatie en moord
  • Voor fans van Killing Eve, Dexter en Tarantino

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400513648
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Karsten Dusse
Vertaler: Olga Groenewoud
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 09-02-2022

Specificaties

ISBN: 9789044932652
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Karsten Dusse
Vertaler: Olga Groenewoud
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 09-02-2022

Specificaties

ISBN: 9789046175644
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Karsten Dusse
Vertaler: Olga Groenewoud
Voorlezer: Bart Oomen
Prijs: 15,99
Duur: 9 uur en 1 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 03-03-2022

Leesfragment

Proloog

‘Het is nooit te laat voor een ongelukkige jeugd. Het is ook nooit te laat voor een gelukkige jeugd. Je jeugd is vooral: verleden tijd. Of en hoe het verleden invloed heeft op je heden, maak je zelf uit.’

Joschka Breitner
Het innerlijke wenskind

 

De beer van een Rus had meer weg van een angstig kind toen hij in de kofferbak van zijn eigen auto klom.
‘En ik zie Dragan zo?’ vroeg Boris.
‘Je ziet Dragan zo,’ stelde ik hem gerust.
In harmonie met mezelf sloot ik het deksel van de kofferbak. Onbevooroordeeld en liefdevol. Kortom: mindful.
Ik ging achter het stuur van Boris’ auto zitten en startte de motor. Ik was tevreden. Ook al had ik gelogen. Boris zou Dragan nooit weerzien. In elk geval niet in dit leven. Want Dragan was al een week dood.
Boris zou echter niet sterven. Ik was het moorden meer dan zat. Het was mooi geweest. In overleg met Sascha had ik voor Boris een andere oplossing bedacht.
Met Boris in de kofferbak reed ik de parkeerplaats af. ’s Nachts om halfvier was er bijna geen verkeer op de weg. Een kwartier lang reden we door het duister dat mij comfortabel omhulde. Toen belde ik Sascha op.
‘Worden we gevolgd?’ wilde ik weten. De gespierde Bulgaar was op enige afstand achter me aan gereden om dat in de gaten te houden.
‘Nee. Ze hebben je allemaal ingehaald.’
‘Mooi zo.’ Ik haalde opgelucht adem.
‘Geen lijken meer?’ informeerde Sascha.
‘Geen lijken meer.’
Ik hoorde hem een zucht van verlichting slaken.
‘We zien elkaar bij de crèche,’ bevestigde ik ons plan.

‘De kelderdeur staat open,’ zei Sascha ten afscheid. Ik hing op

Gerelateerde artikelen

Thriller top 10 van 2022

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2022 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer

Zomerlezen

De beste boeken voor op vakantie!

Blog
Lees meer