De Das is het sterke thrillerdebuut van het nieuwe Zweeds talent Fredrik Persson Winter. Een filmisch geschreven pageturner voor de liefhebbers van Max Seeck en Lars Kepler.

Samenvatting

Elk jaar, in de nacht van 5 op 6 november, slaat hij toe, de Das. Een seriemoordenaar die inbreekt in de kelder van het huis van zijn prooi. Zijn slachtoffers worden de grond in gesleept en verdwijnen vervolgens spoorloos.

Op een dag vindt uitgever Annika Granlund voor de deur van haar kantoor een met modder besmeurd manuscript. De titel is De Das en het verhaal is een morbide biografie van een seriemoordenaar die ondergronds leeft. Annika ziet kans met dit manuscript haar noodlijdende uitgeverij te redden, die failliet zal gaan als ze niet snel een bestseller vindt.

Ze besluit het uit te geven, ook al is het een controversieel verhaal. Haar beslissing blijkt dramatische gevolgen te hebben en langzaam maar zeker raakt ze weer in de greep van de duistere krachten die ze als kind dacht te hebben overwonnen.

Wie is de Das? Wie schreef het boek? En wie of wat houdt zich schuil onder de grond?

De Das is een psychologische thriller over de menselijke geest, die zo gemakkelijk bezwijkt onder de druk die we onszelf opleggen.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400512993
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-01-2022

Specificaties

ISBN: 9789044979916
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-01-2022

Specificaties

ISBN: 9789046174197
NUR: 332
Type: Luisterboek
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Voorlezer: Lidewij Mahler, Huub Dikstaal
Prijs: 15,99
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-01-2022
De Das
De Das
De Das
Paperback:
21,99
E-book:
11,99
Luisterboek:
15,99

Gerelateerde artikelen

Gegarandeerd leesplezier met deze pageturners

Gegarandeerd leesplezier met deze thrillers van topauteurs: Paula Hawkins, Hillary Clinton en Louise Penny, Suzanne Vermeer, Marc Raabe, Will Dean en Jørn Lier Horst.

Blog
Lees meer