Tot de dood ons scheidt

Elk stel kent wel leugentjes om bestwil, maar wat als de waarheid levensgevaarlijk is?

Samenvatting

Tien jaar huwelijk.
Tien jaar geheimen.
Een jubileum dat ze nooit meer zullen vergeten…

Adam en Amelia zitten in een flinke huwelijkscrisis. Als ze een weekendje in de Schotse Hooglanden winnen, zien ze een kans om nader tot elkaar te komen.
Elk jaar op hun trouwdag geven ze elkaar een nostalgisch cadeau – en elk jaar schrijft Amelia een brief aan Adam, die ze hem nooit laat lezen. Tot nu. Ze weten allebei dat dit weekend hun huwelijk kan maken of breken. Maar ze hebben de reis niet zomaar gewonnen. Een van hen liegt, en er is bovendien iemand die hun geen ‘eind goed al goed’ gunt…

Goed om te weten

  • Psychologische locked-inthriller
  • Binnenkort ook een Netflix-serie, geproduceerd door de maker van The Crown
  • Voor liefhebbers van Gillian Flynn en Ruth Ware

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400515161
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Alice Feeney
Vertaler: Mary Bresser
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 15-02-2023

Specificaties

ISBN: 9789046176795
NUR: 332
Type: Luisterboek
Auteur(s): Alice Feeney
Vertaler: Mary Bresser
Voorlezer: Charlotte Lap
Prijs: 15,99
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 23-02-2023
Tot de dood ons scheidt
Tot de dood ons scheidt
Paperback:
21,99
Luisterboek:
15,99

Gerelateerde artikelen

6 thrillerpersonages over wie je elk boek wilt lezen!

Een goede thriller bevat niet alleen een sterke plot en de nodige plottwists om de lezer vast te houden. De personages zijn net zo belangrijk! Wij geven meer informatie over zeven populaire thrillerpersonages.

Blog
Lees meer