De onscherpte van de wereld

Een prachtig verhaal over familie, vriendschap, identiteit en wat we bereid zijn op te geven voor het geluk van een ander, tegen de achtergrond van het ineenstortende Oostblok in Europa.

Samenvatting

Hoe is het om in een dorp te leven waar de lange arm van Ceausescu nog reikt? Zouden Florentine en Hannes de twee jonge reizigers uit de DDR net zo hartelijk ontvangen hebben, als ze hadden geweten welke rol dat bezoek nog zou spelen in hun leven? Zou hun zoon Samuel zijn beste vriend Oz nog net zo hebben gesteund als hij de gevolgen van zijn beslissing had kunnen voorzien? Door de ogen van zeven familieleden van Samuel volgen we zijn lotgevallen en hoe ze als familie, zelfs op grote afstand van elkaar, naar elkaar kijken.
Tegen de achtergrond van het ineenstortende Oostblok en de bewogen geschiedenis van de twintigste eeuw, is dit een prachtig, kleurrijk verhaal over familie, vriendschap, identiteit en wat we bereid zijn op te geven voor het geluk van een ander.

Goed om te weten

  • Genomineerd voor de Deutscher Buchpreis 2020
  • Der Spiegel-bestseller
  • Winnaar van de Zwitserse Solothurn Literatuurprijs 2021
  • Ook genomineerd voor de Bayerischer Buchpreis en de Wilhelm Raabe-Literaturpreis 2020
  • Voor de liefhebbers van Herta Müller, Mariana Leky en Zsuzsa Bánk

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056726874
NUR: 302
Type: Gebonden
Auteur(s): Iris Wolff
Vertaler: Chiara Tissen
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 216
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 06-10-2021

Specificaties

ISBN: 9789044932416
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Iris Wolff
Vertaler: Chiara Tissen
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 224
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 06-10-2021

Specificaties

ISBN: 9789046175774
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Iris Wolff
Vertaler: Chiara Tissen
Voorlezer: Chiara Tissen
Prijs: 13,99
Duur: 5 uur en 49 minuten
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 04-11-2021

Gerelateerde artikelen

5x literatuur voor een diepgaande conversatie

Ben jij de oppervlakkige gesprekken tijdens de feestdagen en op feestjes ook een beetje beu? Met deze vijf geëngageerde boeken hoef je inooit meer over koetjes en kalfjes te praten!

Blog
Lees meer