Is er ook een handleiding?

Wat de dood ons kan leren over het leven
Is er ook een handleiding? Verwacht:  30-09-2026
Is er ook een handleiding? Verwacht:  30-09-2026

Samenvatting

De dood is onvermijdelijk, maar we praten er liever niet over. Maar wat als angst voor de dood je levensgeluk belemmert? In dit boek maakt Milou Verbeke zich, op advies van haar therapeut, expert in haar grootste angst. Ze spreekt met filosofen, wetenschappers en mensen die van dichtbij met sterfelijkheid te maken hebben. Hoe denken zij over de dood? Kan het besef van onze eindigheid ook iets goeds brengen? En misschien wel de belangrijkste vraag: hoe leven we eigenlijk, wetende dat de dood onvermijdelijk is?


Misschien is er geen handleiding, maar gaandeweg ontdekt Milou wel dat het helpt om bewuster te leven, keuzes niet eindeloos uit te stellen en aandachtiger om te gaan met tijd, relaties en jezelf – juist door het einde niet te vermijden.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400517578
NUR: 770
Type: Paperback
Auteur(s): Milou Verbeke
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Lev.
Verschijningsdatum: 30-09-2026

Specificaties

ISBN: 9789044939774
NUR: 770
Type: E-book
Auteur(s): Milou Verbeke
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Lev
Verschijningsdatum: 30-09-2026
Is er ook een handleiding? Verwacht:  30-09-2026
Is er ook een handleiding? Verwacht:  30-09-2026
Paperback:
22,99
E-book:
12,99

Gerelateerde artikelen

Nieuwe boeken in mei 2026

Deze maand verschijnen er weer volop nieuwe boeken. Ben jij benieuwd naar de boeken die deze maand bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees het hier!

Blog
Lees meer

Het perfecte cadeau voor Moederdag; een boek!

Je moeder verdient natuurlijk iedere dag een cadeau. Maar met Moederdag doe je extra veel moeite om haar eens flink te verwennen en in het zonnetje te zetten.

Blog
Lees meer