Opgeruimd! – De manga

Ontdek waar je blij van wordt in het leven, je werk en de liefde

Samenvatting

Maak kennis met Chiaki, een jonge vrouw uit Tokyo die worstelt met een overvol appartement, rommelige relaties en een gebrek aan richting in haar leven. Na een klacht van haar aantrekkelijke buurman over de droevige toestand van haar balkon schakelt ze Marie Kondo in. Met leuke en inzichtelijke lessen helpt Kondo Chiaki haar huis – en leven – weer op orde te krijgen.

Deze volledig geïllustreerde casestudy is ideaal voor mensen die op een leuke manier kennis willen maken met de KonMari-methode, maar ook voor fans die eraan herinnerd willen worden hoe je juist die dingen behoudt die joy sparken.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400509795
NUR: 770
Type: Paperback
Auteur(s): Marie Kondo
Vertaler: Barbara Lampe
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Lev.
Verschijningsdatum: 10-04-2018
Opgeruimd! – De manga
Paperback:
15,99

Gerelateerde artikelen

15 non-fictieboeken om te lezen vóór je 30ste!

an je 20ste tot je 30ste maken mensen vaak enorme veranderingen mee: studeren, op jezelf wonen, een relatie, kinderen er kan van alles op je af komen. Wat het leven ook voor je in petto heeft: met deze boeken ben je er klaar voor!

Blog
Lees meer

Las je Atomic Habits? Lees dan ook deze 7 boeken!

Atomic Habits van James Clear is het meest complete boek over hoe je slechte gewoontes afleert en goede gewoontes aanleert. Heb jij Atomic Habits gelezen en wil je meteen aan de slag met je goede gewoontes? Lees dan ook deze zeven boeken!

Blog
Lees meer

5 oefeningen om aan de slag te gaan met je zintuigen

Wil jij ook de volledige kracht van je zintuigen benutten? In Sensationeel leven bespreekt Gretchen Rubin de vijf zintuigen en geeft ze praktische oefeningen die je thuis zelf kunt uitvoeren.

Blog
Lees meer