Het geheugenwoud

Het geheugenwoud
Het geheugenwoud

Een adembenemende thriller over een ontvoerd meisje, de jongen die haar kan redden en hun huiveringwekkende kat-en-muisspel vol bedrog en verraad. Voor de liefhebbers van Stephen King en C.J. Tudor.

Samenvatting

‘Als je pas net bent aangekomen, waarom wil je dan al weg?’

Elissa, een dertienjarig schaaktalent, is aangekomen in het Geheugenwoud op de belangrijkste dag van haar leven. Ze deed mee aan een nationaal schaakkampioenschap toen ze werd ontvoerd. Ze werd wakker in een ondergrondse cel.
Elijah woont al naast het Geheugenwoud zolang hij zich kan herinneren. Hij is pas twaalf, maar heeft zijn hele leven in het bos gespeeld en kent er elke centimeter. En dan vindt hij Elissa.
Als hij opduikt in haar cel, neemt Elissa aan dat Elijah haar zal helpen te ontsnappen of naar de politie zal gaan. Maar Elijah wil niet dat Elissa weggaat, bang als hij is om haar vriendschap te verliezen.

Het gedrag van haar ontvoerder wordt steeds onvoorspelbaarder en algauw zijn Elijahs bezoekjes Elissa’s enige vorm van verlichting. Elissa realiseert zich dat de vreemde, eenzame jongen haar enige kans op overleving is. Ze speelt een dodelijk kat-en-muisspel om hem over te halen haar te helpen en hun vriendschap zal hun beider lot bepalen…

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044978933
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Sam Lloyd
Vertaler: Edzard Krol
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 432
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 17-03-2020

Specificaties

ISBN: 9789046173572
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Sam Lloyd
Vertaler: Edzard Krol
Voorlezer: Huub Dikstaal
Prijs: 9,99
Duur: 12 uur en 40 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 26-03-2020

Gerelateerde artikelen

De beste Nederlandse thrillers

Benieuwd wat de beste spannende boeken van eigen bodem zijn? Wij geven je 10 leestips voor thrillers die zich in ons koude kikkerlandje afspelen.

Blog
Lees meer

10 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer

De wereld van Lisa Jewell

Binnen het thrillergenre is de psychologische thriller populair. Psychologische thrillers raken je als lezer, met hun onderhuidse spanning, mysterie en intrige. Onder de grote namen van dit genre heeft Lisa Jewell zich de afgelopen jaren ontpopt als een ware meester, die consequent pakkende thrillers schrijft.

Blog
Lees meer