Tussen ons

Samenvatting

Ana en Connor hadden al drie jaar lang een affaire. In gestolen uren creëerden ze een wereld waarin alleen zij bestonden. Maar als Connor plotseling overlijdt is Ana opeens op zichzelf teruggeworpen, alleen met hun geheim, vast in haar eigen huwelijk. Hoe rouw je om iemand terwijl niemand dat mag weten? Radeloos in haar verdriet probeert Ana vriendschap te sluiten met degene die ze eerst als haar rivale zag: Connors vrouw Rebecca. Daarmee wordt ze gedwongen om de ongemakkelijke waarheden van haar affaire en de wispelturigheid van de liefde onder ogen te zien.

Goed om te weten

  • Voor liefhebbers van Sally Rooney en Sheila Heti
  • Filmrechten van de roman zijn verkocht aan Golden Globe- en BAFTA-genomineerde actrice Caitriona Balfe
  • Unieke schrijfstijl: intiem, rauw en indringend

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056726560
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Sarah Crossan
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 07-04-2021

Specificaties

ISBN: 9789044978742
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Sarah Crossan
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 07-04-2021

Specificaties

ISBN: 9789046175170
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Sarah Crossan
Voorlezer: Babs Gons
Prijs: 15,99
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 21-04-2021

Leesfragment

Het was tien uur ’s morgens.
De thee in mijn beker was koud geworden.
Ik wilde nog een koekje.
Ik wilde je een bericht sturen.
Ik had spijt van de ruzie.

Veel spijt.

Maar Helen klonk door de intercom.
‘Ik heb hier ene mevrouw Taylor aan de lijn.
Ze zegt dat haar man bij ons zijn testament had
en hij is overleden. Ze klinkt oké.’

Ik scrolde door mijn mail:
cliënten, vragen,
uitverkoop bij L.K. Bennett.
‘Verbind maar door,’ zei ik.
Ik leunde achterover,
klaar om haar te steunen.

‘Mevrouw Taylor, met Ana Kelly.
Allereerst gecondoleerd met uw verlies.’

‘Wat aardig van u,’ zei ze.
Op mijn tweede scherm
zocht ik Taylor op in het bestand.
Tweeëntwintig cliënten.

‘Mag ik u de voornaam van uw man vragen?’

‘Ja, natuurlijk, sorry. Eh…’
Ze twijfelde,
alsof een naam onbereikbaar kan zijn,
nu al weggeborgen op een hoge plank.

En toen.

‘Connor Mooney.
Ik ben zijn vrouw, Rebecca Taylor.
We hebben verschillende achternamen.’
De echtgenote.
Zijn echtgenote.
Jouw echtgenote.
De echtgenote.

Sarah Crossan vertelt over 'Tussen ons'

Gerelateerde artikelen