Breuklijn

Breuklijn

Samenvatting

Alex Treven heeft alles opgegeven voor zijn grote ambitie: een partnerschap in het advocatenkantoor waarvoor hij werkt. Maar dan wordt de uitvinder van het revolutionaire softwareprogramma waaraan hij meewerkt vermoord en sterft de man die bezig is met de afhandeling van de patentaanvraag. Alex zelf weet ternauwernood aan een aanslag te ontsnappen. De enige persoon die hem kan helpen, is de laatste die hij om hulp wil vragen: zijn broer Ben, van wie hij vervreemd is na het overlijden van hun moeder. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan, dus wanneer Ben – een elite-under-coversoldaat – zijn broers hulpvraag ontvangt, stapt hij op het vliegtuig naar San Francisco. Pas dan wordt hem duidelijk dat er nog een betrokkene is: de Iraans-Amerikaanse advocate Sarah Hosseini. Terwijl Ben en Alex door hun samenwerking gedwongen worden hun eigen verleden onder de loep te nemen, zetten ze samen met Sarah alles op alles om te achterhalen wie hen tot zwijgen wil brengen.

Een ijzersterke, emotioneel geladen actiethriller over broederschap, trouw en verraad voor de liefhebbers van Steve Berry en Christopher Reich.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044966077
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Barry Eisler
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 312
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 25-01-2012
Breuklijn
E-book:
7,99

Gerelateerde artikelen

Nieuwe boeken in maart 2024

Deze maand verschijnen er weer volop nieuwe boeken. Ben jij benieuwd naar de boeken die deze maand bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees het hier!

Blog
Lees meer

Thriller top 10 van 2023

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2023 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer