Alles wat had kunnen zijn

Alles wat had kunnen zijn
Alles wat had kunnen zijn Prijswinnaar

Een betoverende en hartverscheurende roman over familiegeheimen, hoop en leven in een samenleving vol ongelijkheid.

Samenvatting

De vader van Eniolá is zijn baan kwijtgeraakt en daarom doet hij klusjes voor de kleermaker, verzamelt hij kranten en bedel hij als het niet anders kan, dromend van een mooiere toekomst. Wúràolá is een veelbelovende jonge arts in opleiding en de perfecte dochter van een rijke familie. Ze moet niet alleen aan de verwachtingen van haar ouders en die van haarzelf voldoen, maar ook aan die van haar wispelturige verloofde Kunle, de zoon van een opkomend politicus. Wanneer deze politicus Eniolá ronselt om voor hem te komen werken, raken de levens van Wúràolá en Eniolá met elkaar verweven.

In haar adembenemende tweede roman geeft Ayọ̀bámi Adébáyọ̀ een inkijkje in Nigeria, de kloof tussen arm en rijk, en de menselijkheid tussen die twee in. Voor de liefhebbers van Chmamanda Ngozi Adichie en Simone Atangana Bekono.

Goed om te weten

  • Hebban Boek van de Maand
  • Longlist Booker Prize 2023
  • Voor de liefhebbers van Chimamanda Ngozi Adichie

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056727420
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Ayobami Adebayo
Vertaler: Elvira Veenings
Prijs: 26,99
Aantal pagina's: 464
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 22-08-2023

Specificaties

ISBN: 9789044935110
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Ayobami Adebayo
Vertaler: Elvira Veenings
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 464
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 22-08-2023
Alles wat had kunnen zijn
Alles wat had kunnen zijn Prijswinnaar
Paperback:
26,99
E-book:
14,99

Gerelateerde artikelen

5x literatuur voor een diepgaande conversatie

Ben jij de oppervlakkige gesprekken tijdens de feestdagen en op feestjes ook een beetje beu? Met deze vijf geëngageerde boeken hoef je inooit meer over koetjes en kalfjes te praten!

Blog
Lees meer