
Loes den Hollander

Marloes Bosch
Loes den Hollander is een van de succesvolste thrillerauteurs van Nederland. Ze debuteerde in 2006 en sindsdien zijn er meer dan 1 miljoen exemplaren van haar boeken verkocht. In november 2019 verscheen haar vijfentwintigste thriller: Toen ik dood was . Daarna verschenen in rap tempo de thrillers Je bent aan de beurt , De heks in mij , Geloof mij nooit en haar dertigste thriller: Wurgcontract . Haar nieuwste thriller is Een halve leugen . In 2021 ontving Den Hollander de MAX Gouden Vleermuis voor haar hele oeuvre.
Alle boeken van Loes den Hollander
Artikelen over Loes den Hollander
7 oktober 2025
Zeven boeken om van te genieten tijdens de herfstvakantie
Kruip onder een dekentje met deze mustreads.
Blog
Lees meer
De nieuwsbrief die je niet wilt missen
Wil jij - net als onze 30.000+ andere abonnees - graag op de hoogte blijven van nieuwe boeken, exclusieve voorpublicaties en elke maand kans maken op mooie prijzen? Schrijf je in en ontvang het laatste boekennieuws in je inbox.
Bedankt voor je aanmelding of aangepaste voorkeuren. Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele aanmelding te bevestigen. Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.