Een intelligente, verrassende thriller van een nieuwe auteur om rekening mee te houden. Voor de liefhebbers van Gillian Flynn, Karin Slaughter en Lisa Gardner en de Netflixserie YOU.
20.99
11.99
Zie mij
Op deze pagina

Samenvatting

Toen Angela Wong, een van de populairste meisjes van de school, 16 jaar oud was, verdween ze van de een op de andere dag spoorloos. Niemand weet wat er met haar is gebeurd, noch Geo, haar beste vriendin, noch Kaiser, die bevriend was met beide meisjes.

Veertien jaar later worden Angela’s stoffelijke resten gevonden in de bossen bij Geo’s ouderlijk huis. Kaiser, nu rechercheur in Seattle, lijkt de zaak eindelijk te kunnen oplossen. Angela was een van de slachtoffers van de beruchte seriemoordenaar Calvin James.
Destijds was Calvin Geo’s eerste liefde. Ze droeg zijn duistere geheimen met zich mee tot het bewijs rond zijn daden haar in de gevangenis deed belanden.
Maar net nu ze op het punt staat te worden vrijgelaten, duiken er opeens nieuwe lichamen op. Ze zijn op exact dezelfde wijze omgebracht als Angela.
Het is overduidelijk: de moordenaar is op weg naar Geo en met elke moord komt hij dichterbij. Maar de waarheid is nog verontrustender dan iedereen had kunnen bedenken.

Specificaties

ISBN:9789400510760
NUR:332
Type:Paperback
Prijs:20,99
Aantal pagina's:384
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:16-06-2020

Specificaties

ISBN:9789044977691
NUR:332
Type:E-book
Prijs:11,99
Aantal pagina's:384
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:16-06-2020

Specificaties

ISBN:9789046172377
NUR:332
Type:Luisterboek
Prijs:15,99
Aantal pagina's:0
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:15-07-2020

Gerelateerde artikelen