Niets te verliezen

Niets te verliezen

Samenvatting

Het leven is Ray Lamar niet gunstig gezind. Tien jaar geleden had hij een vrouw, een baan en een kind. Nu is hij alles kwijt en heeft hij niets meer te verliezen.
Nadat de olievelden van zijn vader opdroogden zocht hij ander werk en raakte hij betrokken bij de drugshandel in New Mexico. Hij werkte als huurmoordenaar voor maffiabaas Memo en raakte verwikkeld in een oorlog tussen de verschillende drugskartels.
Na tien jaar keert hij terug naar zijn geboortedorp Coronado voor één laatste job. Maar de regels van het spel zijn veranderd en Rays laatste klus wordt een ware nachtmerrie.

Niets te verliezen is een ijzersterke literaire thriller over wraak en verlies voor de lezers van R.J. Ellory en Harlan Coben.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044962062
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Urban Waite
Vertaler: Joost van der Meer, William Oostendorp
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 11-03-2013
Niets te verliezen
E-book:
7,99

Gerelateerde artikelen

Thriller top 10 van 2023

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2023 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer

5 thrillers om te lezen in de winter

In de winter is het natuurlijk geweldig om een bijpassende thriller te lezen; het liefst eentje die zich afspeelt op een afgelegen plek en waarin bergen sneeuw de revue passeren. Koude rillingen gegarandeerd!

Blog
Lees meer

De beste sintcadeautjes onder de 15 euro!

Sinterklaas: de tijd van pepernoten, schoenen zetten, verlanglijstjes en gezellig samenzijn. Ben je op zoek naar een geweldig sinterklaascadeau voor de boekenliefhebber? Geef met Sinterklaas dan een boek kado!

Blog
Lees meer

12 thrillerpersonages over wie je elk boek wilt lezen!

Een goede thriller bevat niet alleen een sterke plot en de nodige plottwists om de lezer vast te houden. De personages zijn net zo belangrijk! Wij geven meer informatie over zeven populaire thrillerpersonages.

Blog
Lees meer