Waar we niet over praten

Voor liefhebbers van Celeste Ng en Brit Bennett: een prachtige roman over racisme, dromen en ambitie.

Samenvatting

Wanneer de zeventienjarige Vietnamees-Australische Denny Tran de avond met vrienden doorbrengt, komt hij op brute wijze om het leven in een druk restaurant in de buitenwijk Cabramatta in Sydney, een vluchtelingenenclave die wordt geteisterd door gewelddadige misdaad en onverschillige politie. Denny’s oudere zus, Ky Tran, keert terug naar Cabramatta voor zijn begrafenis. Er is maar weinig aandacht van de politie voor Denny's dood, dus zet Ky haar verdriet opzij om zelf getuigen op te sporen. Bij elke ontmoeting pelt ze een nieuwe laag af van de plek die haar en Denny heeft gevormd en ziet ze de complexe trauma’s onder ogen die op de aanwezigen drukten op de avond dat haar broer stierf. Een buitengewoon, meeslepend familiedrama, dat laat zien wat een tragische gebeurtenis doet met een familie, vriendschappen en een immigrantengemeenschap. Lien onderzoekt intergenerationele trauma’s, racisme en stereotypering binnen de Australisch-Vietnamese gemeenschap.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056727260
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Tracey Lien
Vertaler: Mary Bresser
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 07-03-2023

Specificaties

ISBN: 9789044934205
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Tracey Lien
Vertaler: Mary Bresser
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 07-03-2023
Waar we niet over praten
Waar we niet over praten
Paperback:
22,99
E-book:
12,99

Gerelateerde artikelen

5 x De mooiste zinnen

Soms weet een auteur met één zin precies dat te zeggen waardoor alles opeens op zijn plek valt. Wij delen deze 5 mooiste zinnen daarom graag met jou.

Blog
Lees meer

9 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer

Nieuwe boeken in november 2022

Ben jij benieuwd naar de nieuwe boeken die in november bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees dan snel verder!

Blog
Lees meer