Het verhaal van de kat die boeken wilde redden

Hartverwarmende Japanse bestseller! Als Rintaro een pratende kat ontmoet, proberen ze samen boeken van verdwijning te redden.

Samenvatting

De verlegen middelbare scholier Rintaro brengt veel tijd door in de tweedehandsboekhandel van zijn opa, de Natsuki Boekhandel. Als zijn opa overlijdt, erft hij de kleine winkel die verstopt zit in een achterafstraatje. Rintaro staat op het punt de boekhandel voorgoed te sluiten, tot er op een dag een kat verschijnt.

Tot Rintaro’s grote verbazing blijkt de kat te kunnen praten. Hij overtuigt Rintaro om hem te helpen boeken van de ondergang te redden. Samen komen ze voor vier verschillende uitdagingen te staan. Zal het ze lukken, of zijn het juist de boeken die de mens beschermen?

Goed om te weten

  • Bijzondere roman over de kracht van boeken
  • Voor liefhebbers van Japan, katten en literatuur
  • Voor lezers van Genki Kawamura, Hiro Arikawa en Takashi Hiraide

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056726713
NUR: 302
Type: Gebonden
Auteur(s): Sosuke Natsukawa
Vertaler: Geert van Bremen
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 13-10-2020

Specificaties

ISBN: 9789044979626
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Sosuke Natsukawa
Vertaler: Geert van Bremen
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 13-10-2020

Specificaties

ISBN: 9789046174456
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Sosuke Natsukawa
Vertaler: Geert van Bremen
Voorlezer: Bas Westerweel
Prijs: 13,99
Duur: 5 uur en 48 minuten
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 13-10-2020

Bericht aan de lezer

Ik ben verheugd dat dit bescheiden verhaal van mij, dat in Japan is ontstaan, zoveel mensen in het buitenland heeft bereikt. Boeken zijn mijn beste vrienden en ze hebben me veel bijgebracht. Ze hebben me integriteit en eigenwaarde gegeven en geleerd al het negatieve te verwerpen en dat geld niet het belangrijkste in het leven is. Ik hoop dat iedereen die er elke dag naar streeft ten volle te leven in dit boek een belangrijke vriend zal vinden. – Sosuke Natsukawa

「本を守ろうとする猫」によせて、

日本で生まれたこの小さな物語が、

海を越えて、多くの人のもとに届いていることをうれしく思います。

私にとって本は大切な友人です。彼らは私に、多くのことを教えてくれました。公平であること、誇りを持つこと、卑劣を憎むこと、金銭よりも大切なものがあること、皆、本が教えてくれたことです。

この一冊の本が、日々を懸命に生きる誰かの、大切な友人となることを願っています。

夏川草介(内科医、作家)

Gerelateerde artikelen

Werelddierendag: 10 boekentips!

4 oktober is het Dierendag: dé dag om dieren in het zonnetje te zetten. Of het nou om honden, katten of rode panda's gaat: alle dieren verdienen liefde en aandacht. Vier werelddierendag met het lezen van boeken over dieren. Wij geven 10 leestips!

Blog
Lees meer

Hoe boeken de wereld verrijken

Waarin schuilt de kracht van boeken? Boeken geven je uiteraard ontspanning, maar ook houvast, inzicht en geborgenheid. Wij geven je vijf boekentips!

Blog
Lees meer