Halve waarheden

Halve waarheden

Samenvatting

Ridley Jones probeert net haar leven op orde te krijgen wanneer een doodgewone handeling, het ophalen van foto’s, haar in aanraking brengt met een internationaal crimineel netwerk. Op bijna elke foto die ze heeft gemaakt blijkt een schimmige figuur te staan. Vanaf dit moment wordt Ridley scherp in de gaten gehouden door de FBI en gevolgd door onderwereldfiguren. Wie kan ze nog vertrouwen? Het enige wat ze zeker weet is dat ze de waarheid over zichzelf en haar verleden moet achterhalen om ooit weer rust te vinden.

Halve waarheden is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Nicci French, met duistere psychologische suspense, sterke karaktertekeningen en verrassende wendingen.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044971354
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Lisa Unger
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 312
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 03-08-2015
Halve waarheden
E-book:
7,99

Gerelateerde artikelen

Thriller top 10 van 2023

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2023 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer

5 thrillers om te lezen in de winter

In de winter is het natuurlijk geweldig om een bijpassende thriller te lezen; het liefst eentje die zich afspeelt op een afgelegen plek en waarin bergen sneeuw de revue passeren. Koude rillingen gegarandeerd!

Blog
Lees meer

De beste sintcadeautjes onder de 15 euro!

Sinterklaas: de tijd van pepernoten, schoenen zetten, verlanglijstjes en gezellig samenzijn. Ben je op zoek naar een geweldig sinterklaascadeau voor de boekenliefhebber? Geef met Sinterklaas dan een boek kado!

Blog
Lees meer

12 thrillerpersonages over wie je elk boek wilt lezen!

Een goede thriller bevat niet alleen een sterke plot en de nodige plottwists om de lezer vast te houden. De personages zijn net zo belangrijk! Wij geven meer informatie over zeven populaire thrillerpersonages.

Blog
Lees meer