Een gegeven nijlpaard

Magnifieke en sprankelende familieroman over de jacht op de grote liefde, verlies en tweede kansen. Voor de liefhebbers van Jonas Jonasson en Fredrik Backman.

Samenvatting

Als Esthers grootvader Hannibal in 1921 een huis op het Deense eiland Amager koopt, ziet hij een leven vol opera, kunst en grootse liefde voor zich. Maar zijn kersverse Russische vrouw Varinka, die ooit als circusartieste háár eerste geliefde in de muil van een nijlpaard zag verdwijnen, is niet zo romantisch ingesteld als hij gehoopt had. Hannibals zucht naar een artistiek en intellectueel leven springt pas weer over op zijn kleinkinderen: Filippa, die de eerste vrouwelijke kosmonaut wil worden, en de tweeling Esther en Olga die beiden voor de titel ‘artiest van de familie’ strijden. Zal het hun lukken?

Een gegeven nijlpaard is een onvergetelijke familieroman over de jacht op de grote liefde, verlies en tweede kansen.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789056726935
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Annette Bjergfeldt
Vertaler: Ingrid Hilwerda, Janke Klok
Prijs: 24,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 06-07-2021

Specificaties

ISBN: 9789044932843
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Annette Bjergfeldt
Vertaler: Ingrid Hilwerda, Janke Klok
Prijs: 13,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 06-07-2021
Een gegeven nijlpaard
Een gegeven nijlpaard
Paperback:
24,99
E-book:
13,99

Gerelateerde artikelen