Naschokken

Buitengewone memoir over identiteit, familie en verbondenheid. Voor liefhebbers van Zadie Smith en Maggie Nelson.

Paperback:
22,99
E-book:
11,99
Luisterboek:
15,99
Naschokken
Naschokken
Naschokken

Prijzen en nominaties

    • Winnaar van de Whiting Award 2019
Op deze pagina

Samenvatting

Als Nadia twee is, laat haar Armeens-Amerikaanse moeder hun gezin in de steek. Nadia blijft achter met haar kleine zusje en hun Ghanese vader, die als ambtenaar bij de Verenigde Naties werkt. Ze bewonen plekken over de hele wereld: Rome, Dar es Salaam, Kumasi en Londen. Nadia spreekt meerdere talen en heeft meerdere thuislanden. Ze vraagt zich af of ze Europees, Afrikaans of Amerikaans is. Of niets van dat alles? Als haar vader overlijdt, voelt Nadia zich meer dan ooit ontworteld en alleen.

Naschokken is het ontroerende verhaal van Nadia’s zoektocht naar haar identiteit, dat laat zien welke naschokken een trauma kan hebben op persoonlijk vlak, en ook hoe dat doorwerkt van generatie op generatie.

Specificaties

ISBN: 9789056726249
NUR: 320
Type: Paperback
Auteur(s): Nadia Owusu
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 02-03-2021

Specificaties

ISBN: 9789044977646
NUR: 320
Type: E-book
Auteur(s): Nadia Owusu
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 02-03-2021

Specificaties

ISBN: 9789046175156
NUR: 320
Type: Luisterboek
Auteur(s): Nadia Owusu
Prijs: 15,99
Aantal pagina's:
Uitgever: Signatuur
Verschijningsdatum: 02-03-2021

Gerelateerde artikelen