
Hannah Pick-Goslar

Eric Sultan
Hannah ‘Hanneli’ Pick-Goslar werd in 1928 in Berlijn geboren. In 1933 verhuisden de Goslars naar Amsterdam, waar Hannah naar de 6e Montessorischool ging en bevriend raakte met Anne Frank. Hannah overleefde de oorlog en emigreerde naar Israël, waar ze verpleegkundige werd. Haar memoires Mijn vriendin Anne Frank gaan over haar bijzondere band met Anne Frank en haar eigen bijzondere levensverhaal. Ze stierf in 2022 op 93-jarige leeftijd en liet 3 kinderen, 11 kleinkinderen en 31 achterkleinkinderen achter.
Alle boeken van Hannah Pick-Goslar

Gerelateerde boeken
Artikelen over Hannah Pick-Goslar
21 januari 2025
International Holocaust Memorial Day. Persoonlijke verhalen van overlevenden
Op 27 januari herdenken we International Holocaust Memorial Day, een…
Blog
Lees meer
26 november 2024
Non-fictie top 10 van 2024
In het afgelopen jaar zijn er weer volop inspirerende non-fictieboeken uitgekomen. Van het verhaal van Astrid Holleeder tot boeken over persoonlijke ontwikkeling: er zat voor iedere non-fictielezer een mooi boek tussen!
Blog
Lees meer
De nieuwsbrief die je niet wilt missen
Wil jij - net als onze 30.000+ andere abonnees - graag op de hoogte blijven van nieuwe boeken, exclusieve voorpublicaties en elke maand kans maken op mooie prijzen? Schrijf je in en ontvang het laatste boekennieuws in je inbox.
Bedankt voor je aanmelding of aangepaste voorkeuren. Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele aanmelding te bevestigen. Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.