
Carlos Ruiz Zafón

'Verhalen vertellen kan hij als de beste.' - De Standaard
'In het oproepen van intrigerende decors betoont Zafón zich in dit boek nog altijd meester.' - NRC Handelsblad
'Spannend leesavontuur.' - De Telegraaf
'Een beeldend schrijver. Ik las 'm in één keer uit en legde 'm bevend neer.' - Zin
'Wat overheerst is een afwisseling van bloedstollende spanning en hyperbolische humor die goed werkt. - de Volskrant
Alle boeken van Carlos Ruiz Zafón









Series van Carlos Ruiz Zafón
Artikelen over Carlos Ruiz Zafón
9 boeken over lezen, boeken en lezers
Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!
De beste boeken om als cadeau te geven én te krijgen!
Op zoek naar het beste cadeau om te geven deze feestdagen? Geef een boek cadeau! Hier vind je onze boekentips voor thrillers, romans en non-fictie boeken.
Internationale Dag van de Vertaler: 7 bijzondere vertalingen
30 september is het de Internationale Dag van de Vertaler! Hier vind je een lijstje met 7 bijzonder vertaalde romans en de vertalers.
Hoe boeken de wereld verrijken
Waarin schuilt de kracht van boeken? Boeken geven je uiteraard ontspanning, maar ook houvast, inzicht en geborgenheid. Wij geven je vijf boekentips!
Vind Carlos Ruiz Zafón ook op
De nieuwsbrief over boeken die je niet mag missen
Wil jij ook graag op de hoogte blijven van nieuwe boeken en leuke acties? Meld je aan en ontvang het laatste boekennieuws van A.W. Bruna Uitgevers in je inbox!
Bedankt voor je aanmelding of aangepaste voorkeuren. Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele aanmelding te bevestigen. Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.