In het niets

Christian White

Kim Leamy, een Australische fotografe, wordt benaderd door een vreemdeling. Hij zet haar wereld op zijn kop wanneer hij beweert dat zij als kind gekidnapt is, en dat haar leven zoals ze dat kent gebaseerd is op leugens. Sterke thriller voor liefhebbers van Gillian Flynn en Jane Harper.

Paperback:
20.99
Luisterboek:
15.99
In het niets
In het niets
In het niets
Op deze pagina

Samenvatting

Dertig jaar geleden werd er een kind gestolen. Dat kind ben jij.

Toen. De kleine Sammy Went verdween uit haar huis in Manson, Kentucky – een gebeurtenis die haar familie kapotmaakte en de zwaar religieuze gemeenschap van het stadje uit elkaar dreef.

Nu. Kim Leamy, een Australische fotografe, wordt benaderd door een vreemdeling. Hij zet haar wereld op zijn kop wanneer hij beweert dat zij de gekidnapte Sammy is, en dat haar leven zoals ze dat kent is gebaseerd op leugens.

Op zoek naar antwoorden reist Kim naar het afgelegen stadje waar Sammy geboren werd. Maar hoe dieper ze in haar familiegeschiedenis graaft, hoe meer geheimen ze ontdekt. Ze komt langzaam dichter bij de ontknoping van het trauma uit haar donkere, vroegste jeugd.

Specificaties

ISBN:9789400509610
NUR:305
Type:Paperback
Auteur(s): Christian White
Prijs:20,99
Aantal pagina's:368
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:14-05-2019

Specificaties

ISBN:9789044976885
NUR:305
Type:E-book
Auteur(s): Christian White
Prijs:11,99
Aantal pagina's:400
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:13-05-2019

Specificaties

ISBN:9789046172339
NUR:305
Type:Luisterboek
Auteur(s): Christian White
Prijs:15,99
Aantal pagina's:0
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:13-06-2019

In de pers

**** 'White heeft er iets moois van gemaakt. Geen lezer zal het boek teleurgesteld dichtslaan; daarvoor zit het verhaal domweg te slim in elkaar.' AD Magazine
'Slim switchend tussen heden en verleden voert White je 350 bladzijdes lang mee in een achtbaan van intriges, kwistig op smaak gebracht met kronkels die je niet ziet aankomen. Wedden dat hier een film van komt?' Het laatste nieuws

Gerelateerde artikelen