Macaber complot

Macaber complot Deel 2

Samenvatting

Forensisch antropoloog Bill Brockton, werkzaam op het onderzoeksinstituut de Bodyfarm, wordt vanwege zijn expertise gevraagd om te assisteren bij een vreemde moordzaak. Een man in vrouwenkleding is doodgeslagen en opgehangen aan een boom. Stap voor stap gaat Brockton na hoe en wanneer de moord heeft plaatsgevonden. De zoektocht naar de moordenaar leidt echter tot een tweede gruwelijke moord, deze keer op iemand die hem zeer dierbaar is. De verdenking rust op niemand minder dan Brockton zelf. Meer dan ooit wordt hij zowel professioneel als persoonlijk op de proeg gesteld. Macaber complot is het tweede deel in de serie De bodyfarm Mysteries, voor liefhebbers van Karin Slaughter, Patricia Cornwell en de televisieserie CSI. Het eerste boek Het lijkenhuis werd enthousiast door de pers ontvangen. 'Het lijkenhuis is een intelligent geschreven thriller die tevens een nauwgezette cursus is in skelet ontleden, met tal van sappige details voor de leek. ' – Crimezone

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044961355
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Jefferson Bass
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 285
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 07-10-2009
Macaber complot Deel 2
E-book:
7,99

Gerelateerde artikelen

Nieuwe boeken in maart 2024

Deze maand verschijnen er weer volop nieuwe boeken. Ben jij benieuwd naar de boeken die deze maand bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees het hier!

Blog
Lees meer

Thriller top 10 van 2023

In het afgelopen jaar zijn er weer volop spannende thrillers uitgekomen. Hier vind je een overzicht van de top 10 thrillers van 2023 die zijn verschenen bij A.W. Bruna.

Blog
Lees meer