
Josje Smeets

Josje Smeets (1977) is gelukspsycholoog en oprichter van HelloBetty. Ze helpt anderen in hun zoektocht naar geluk door middel van coachsessies, workshops, lezingen, managementtrainingen en het schrijven van blogs. Ze komt uit het zuiden van het land en verdeelt haar tijd over Amsterdam en Maastricht.
Alle boeken van Josje Smeets

Artikelen over Josje Smeets
10 december 2020
Het maken van goede voornemens maakt gelukkig – door Josje Smeets
Goede voornemens sneuvelen al gauw Goede voornemens; bijna iedereen heeft…
Blog
Lees meer
De nieuwsbrief die je niet wilt missen
Wil jij - net als onze 30.000+ andere abonnees - graag op de hoogte blijven van nieuwe boeken, exclusieve voorpublicaties en elke maand kans maken op mooie prijzen? Schrijf je in en ontvang het laatste boekennieuws in je inbox.
Bedankt voor je aanmelding of aangepaste voorkeuren. Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele aanmelding te bevestigen. Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.