Tuinen van Heligan – De roep van het onbekende

Tuinen van Heligan – De roep van het onbekende Deel 2
Tuinen van Heligan – De roep van het onbekende Deel 2
De roep van het onbekende Deel 2

Heerlijke mix van historische fictie, romantiek, tuinieren en natuur, voor liefhebbers van Kate Morton en Anne Jacobs.

Samenvatting

Een magische tuin. Een exotische reis. Een noodlottige liefde

De Verloren Tuinen van Heligan liggen als een betoverend paradijs aan de zuidkust van Cornwall. Een droom komt uit voor de Londense Lexi als zij een tentoonstelling mag voorbereiden om het jubileum van de tuinen te vieren. Samen met haar collega Ben doet ze onderzoek naar het verleden van het landgoed. Terwijl zij naar elkaar toe groeien, ontdekken ze het mysterieuze verhaal van een jonge man die ruim tweehonderd jaar geleden gedwongen werd Heligan te verlaten.

1815. Avery, de zoon van de landgoedbeheerder, vlucht na een tragisch duel naar India. Daar sluit hij zich aan bij een botanische expeditie die hem naar het afgelegen Nepal brengt – op een avontuur van bijna magische schoonheid, waarbij hij verliefd wordt maar ook in levensgevaar komt...

‘Een licht, fris en verslavend verhaal waarin Corbi realiteit en fictie op een meesterlijke wijze weet te vermengen.’ – Hebban.nl

'Meeslepend.' - Libelle

Goed om te weten

  • Der Spiegel-bestseller
  • Gebaseerd op ware gebeurtenissen
  • Heerlijke mix van historische fictie, romantiek, tuinieren en natuur
  • Voor liefhebbers van Kate Morton en Anne Jacob

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400515994
NUR: 302
Type: Paperback
Auteur(s): Inez Corbi
Vertaler: Olga Groenewoud
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 18-06-2024

Specificaties

ISBN: 9789044936360
NUR: 302
Type: E-book
Auteur(s): Inez Corbi
Vertaler: Olga Groenewoud
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 352
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 18-06-2024

Specificaties

ISBN: 9789046179062
NUR: 302
Type: Luisterboek
Auteur(s): Inez Corbi
Vertaler: Olga Groenewoud
Voorlezer: Audrey Bolder
Prijs: 15,99
Duur: 9 uur en 22 minuten
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Verschijningsdatum: 11-07-2024
Tuinen van Heligan – De roep van het onbekende Deel 2
Tuinen van Heligan – De roep van het onbekende Deel 2
De roep van het onbekende Deel 2
Paperback:
22,99
E-book:
12,99

Gerelateerde artikelen

5 x trilogieën van historische romans

Ontsnap jij tijdens het lezen ook het liefst naar vervlogen tijden en spannende of zelfs baanbrekende gebeurtenissen uit de geschiedenis? Dan zijn deze historische romans zeker een aanrader.

Blog
Lees meer

10 boeken over lezen, boeken en lezers

Als boekenwurm stopt je hobby natuurlijk niet bij het lezen van boeken. Ben je net als wij het liefst 24/7 bezig met boeken? Dan mogen deze boeken over boeken, lezen en boekenliefhebbers niet op jouw TBR (To Be Read) ontbreken!

Blog
Lees meer