De plotters

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.
De plotters
De plotters
De plotters
Op deze pagina

Samenvatting

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw.
Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

Specificaties

ISBN:9789400511637
NUR:305
Type:Paperback
Auteur(s): Un-Su Kim
Prijs:21,99
Aantal pagina's:384
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:25-02-2020

Specificaties

ISBN:9789044978346
NUR:305
Type:E-book
Auteur(s): Un-Su Kim
Prijs:11,99
Aantal pagina's:300
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:25-02-2020

Specificaties

ISBN:9789046172988
NUR:305
Type:Luisterboek
Auteur(s): Un-Su Kim
Prijs:15,99
Aantal pagina's:0
Uitgever:AW Bruna
Verschijningsdatum:25-02-2020
'Een bijzonder boek: een gewelddadige actiethriller, maar ook een parabel van goed en kwaad.' WALL STREET JOURNAL
' De Plotters, een rauwe extravaganza van moordenaars en gekken.' THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEW
'Alsof Murakami De dag van de Jakhals heeft herschreven.' LOCUS MAGAZINE
' Kill Bill meets Murakami.' D.B. John

Gerelateerde artikelen