Boeken
Thrillers

De plotters

Paperback 21,99 E-book 11,99 Luisterboek 15,99
21,99

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

De plotters Leesfragment
Bestellen
Reserveren
Verwachte verschijningsdatum: 25-2-2020 Bezorging
Je bestelling wordt bezorgd op de verwachte verschijningsdatum.

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw. Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers. Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij… Lees verder

Lees meer

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw.
Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw. Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers. Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij… Lees verder

Lees meer

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw.
Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw. Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers. Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij… Lees verder

Lees meer

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw.
Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305
Uit de pers
'Een bijzonder boek: een gewelddadige actiethriller, maar ook een parabel van goed en kwaad.' WALL STREET JOURNAL' De Plotters
, een rauwe extravaganza van moordenaars en gekken.' THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEW'Alsof Murakami De dag van de Jakhals
heeft herschreven.' LOCUS MAGAZINE' Kill Bill