Boeken
Thrillers

De plotters

De plotters
Paperback 21,99 E-book 11,99 Luisterboek 15,99
21,99

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

Bestellen
Reserveren
Verwachte verschijningsdatum: 25-2-2020 Bezorging
Je bestelling wordt bezorgd op de verwachte verschijningsdatum.
Lees meer Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

Lees meer Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305
Lees meer Lees minder
  • ISBN: 9789400511637
  • Uitgever: A.W. Bruna
  • Verschijningsdatum: 25-2-2020
  • Vertaler(s): Valérie Janssen
  • Aantal pagina's: 384
  • NUR: 305
John Grisham komt naar Nederland!

Koop snel je kaartjes voor dit unieke evenement.

LEES MEER