De Erfgaven, novelle 1 | Zes – het begin

De kleine kronieken van Loriën
De Erfgaven, novelle 1 | Zes – het begin

Samenvatting

Wanneer John Smith Nummer Zes ontmoet in Ik ben Nummer Vier, is ze sterk, stoer en klaar voor de strijd. Maar wie is ze – waar heeft ze gewoond en hoe ontwikkelden haar Erfgaven zich? En hoe komt het dat ze zoveel weet over de Mogadoren?
In Zes – het begin ontdek je het verhaal achter Nummer Zes. Voordat Nummer Een en Nummer Twee gedood werden en vóór Paradise, Ohio, reisde ze door Texas met haar Cêpaan Katarina. Wat daar gebeurde, zou haar leven veranderen.

Zes – het begin is de eerste van enkele extra novellen die geschreven werden bij de verlavende serie 'De Loriënkronieken'. Deze novellen zijn ook gebundeld verkrijgbaar als 'De kleine kronieken van Loriën'.

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789044974614
NUR: 285
Type: E-book
Auteur(s): Pittacus Lore
Vertaler: Jolanda te Lindert
Prijs: 4,99
Aantal pagina's: 74
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 01-02-2016
De Erfgaven, novelle 1 | Zes – het begin
E-book:
4,99

Gerelateerde artikelen

10 thrillers over vermissingen

Niet alle thrillers gaan over gruwelijke moorden. Veel spannende boeken zijn juist spannend doordat je als lezer niet weet wat er precies met het slachtoffer gebeurd is. Leven ze nog of is er toch moord in het spel? Wij geven je 10 boekentips voor thrillers over vermiste personen. Lees dus snel verder!

Blog
Lees meer

Reis om de wereld met deze topthrillers!

Met een boek kun je een wereldreis maken vanaf je eigen comfortabele bank en met een thriller ervaar je spanning en adrenaline zonder dat je daadwerkelijk gevaar loopt. Met deze 7 thrillers reis je de hele wereld rond, en je hoeft er niet eens de deur voor uit!

Blog
Lees meer

10 thrillers met een geweldige plottwist

Het zijn de thrillers die je het hele verhaal op het puntje van je stoel weten te houden, om met je met het einde er zelfs vanaf te blazen. Thrillers met een plottwist die zelfs de doorgewinterde thrillerlezer niet snel vergeten zal.

Blog
Lees meer

5 boekenseries met lekker veel seriedelen!

Er is niets zo fijn als het in één keer kunnen doorlezen wanneer je een boek in een serie uitgelezen hebt. Wij geven vijf tips voor boekenseries met lekker veel seriedelen. Zo kun je de hele serie bingelezen en beleef je uren-, dagen- en wekenlang leesplezier!

Blog
Lees meer