
Pauline Delabroy-Allard

Joel Saget/AFP/Getty Images
Pauline Delabroy-Allard (1988) was de literaire ontdekking van het jaar: ze werd omarmd door de Franse boekhandelaren en de pers. De roman haalde de shortlist van de Prix Goncourt en won daarnaast maar liefst vier prijzen, waaronder de Prix du Style en de Prix du Libraires de Nancy-Le Point. In Frankrijk werden al meer dan 40.000 exemplaren verkocht.
Alle boeken van Pauline Delabroy-Allard

Artikelen over Pauline Delabroy-Allard
15 juni 2023
5x tips voor Pride (en erna)
Het is prideweek. Ooit begonnen als protest voor gelijke rechten van lhbti+’ers, nu voornamelijk een viering van gender- en seksuele vrijheid en een belangrijk moment van zichtbaarheid. Wij tippen je een aantal queer boeken, waarmee je prideweek het hele jaar lang kunt vieren.
Blog
Lees meer
De nieuwsbrief die je niet wilt missen
Wil jij - net als onze 30.000+ andere abonnees - graag op de hoogte blijven van nieuwe boeken, exclusieve voorpublicaties en elke maand kans maken op mooie prijzen? Schrijf je in en ontvang het laatste boekennieuws in je inbox.
Bedankt voor je aanmelding of aangepaste voorkeuren. Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele aanmelding te bevestigen. Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.