Het leven is een feest en jij bent uitgenodigd

Loesje maakt er een feestje van

Samenvatting

Als je goed kijkt, is overal wel een positieve draai aan te geven. Dat kan Loesje als geen ander. We gaan van de sleur een slinger maken en van haastige spoed een zwoele dansmove. Natuurlijk is het leven niet altijd een feest en op sommige plekken in de wereld zelfs bij lange na niet. Dagelijks worden we geconfronteerd met de leuke en minder leuke kanten van het leven. Hoe maak je het leven mooi, ondanks tegenslagen?

Behalve heel veel posters, deelt Loesje in dit boek ook haar ideeën en tips ter inspiratie. Wat zijn bijvoorbeeld de gekste locaties om een feestje te houden? Of originele thema’s voor een themafeestje? Hoe feest je milieubewust? En hoe overleef je een feest als introvert? Dit boekje is een uitnodiging om van het leven een feest te maken. Kom jij ook?

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789400514898
NUR: 310
Type: Paperback
Auteur(s): Loesje
Prijs: 7,50
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Lev.
Verschijningsdatum: 12-04-2022

Gerelateerde artikelen

Je zelfbeeld verbeteren na de zwangerschap – 4 tips!

Een zwangerschap en bevalling hebben vaak een grote impact op je lijf, en dat gecombineerd met hormonen zorgt er vaak voor dat je zelfbeeld een flinke deuk oploopt. Lees hieronder meer over hoe je je zelfbeeld na de zwangerschap kunt verbeteren. Met fragmenten uit VerlosMoeder van Djanifa Da Conceicao

Blog
Lees meer

Nieuwe boeken in april 2023

Ben jij benieuwd naar de nieuwe boeken die in april bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees dan snel verder!

Blog
Lees meer

Nieuwe boeken in november 2022

Ben jij benieuwd naar de nieuwe boeken die in november bij A.W. Bruna Uitgevers verschijnen? Lees dan snel verder!

Blog
Lees meer